Vishay Dale CRCW2512110RFKEH
CRCW2512110RFKEH
Part No.:
CRCW2512110RFKEH
Datasheet:
CRCW2512110RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 110 OHM 1% 1W 2512