Vishay Dale CRCW2512113KFKEG
CRCW2512113KFKEG
Part No.:
CRCW2512113KFKEG
Datasheet:
CRCW2512113KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 113K OHM 1% 1W 2512