Vishay Dale CRCW2512113RFKEG
CRCW2512113RFKEG
Part No.:
CRCW2512113RFKEG
Datasheet:
CRCW2512113RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 113 OHM 1% 1W 2512