Vishay Dale CRCW2512118KFKEG
CRCW2512118KFKEG
Part No.:
CRCW2512118KFKEG
Datasheet:
CRCW2512118KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 118K OHM 1% 1W 2512