Vishay Dale CRCW251211K3FKEG
CRCW251211K3FKEG
Part No.:
CRCW251211K3FKEG
Datasheet:
CRCW251211K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 11.3K OHM 1% 1W 2512