Vishay Dale CRCW251211K8FKEG
CRCW251211K8FKEG
Part No.:
CRCW251211K8FKEG
Datasheet:
CRCW251211K8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 11.8K OHM 1% 1W 2512