Vishay Dale CRCW251211R3FKEG
CRCW251211R3FKEG
Part No.:
CRCW251211R3FKEG
Datasheet:
CRCW251211R3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 11.3 OHM 1% 1W 2512