Vishay Dale CRCW251211R8FKEG
CRCW251211R8FKEG
Part No.:
CRCW251211R8FKEG
Datasheet:
CRCW251211R8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 11.8 OHM 1% 1W 2512