Vishay Dale CRCW2512120KFKEG
CRCW2512120KFKEG
Part No.:
CRCW2512120KFKEG
Datasheet:
CRCW2512120KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 120K OHM 1% 1W 2512