Vishay Dale CRCW2512120RFHTGP
CRCW2512120RFHTGP
Part No.:
CRCW2512120RFHTGP
Datasheet:
CRCW2512120RFHTGP.pdf
Description:
RES SMD 120 OHM 1% 1W 2512