Vishay Dale CRCW2512121KFKEH
CRCW2512121KFKEH
Part No.:
CRCW2512121KFKEH
Datasheet:
CRCW2512121KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 121K OHM 1% 1W 2512