Vishay Dale CRCW2512121RFKEH
CRCW2512121RFKEH
Part No.:
CRCW2512121RFKEH
Datasheet:
CRCW2512121RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 121 OHM 1% 1W 2512