Vishay Dale CRCW2512124KFKEG
CRCW2512124KFKEG
Part No.:
CRCW2512124KFKEG
Datasheet:
CRCW2512124KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 124K OHM 1% 1W 2512