Vishay Dale CRCW2512124RFKEH
CRCW2512124RFKEH
Part No.:
CRCW2512124RFKEH
Datasheet:
CRCW2512124RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 124 OHM 1% 1W 2512