Vishay Dale CRCW251212K0FKEG
CRCW251212K0FKEG
Part No.:
CRCW251212K0FKEG
Datasheet:
CRCW251212K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 12K OHM 1% 1W 2512