Vishay Dale CRCW251212K4FKEG
CRCW251212K4FKEG
Part No.:
CRCW251212K4FKEG
Datasheet:
CRCW251212K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 12.4K OHM 1% 1W 2512