Vishay Dale CRCW251212R4FKEG
CRCW251212R4FKEG
Part No.:
CRCW251212R4FKEG
Datasheet:
CRCW251212R4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 12.4 OHM 1% 1W 2512