Vishay Dale CRCW2512130KFKEG
CRCW2512130KFKEG
Part No.:
CRCW2512130KFKEG
Datasheet:
CRCW2512130KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 130K OHM 1% 1W 2512