Vishay Dale CRCW2512130RFKEH
CRCW2512130RFKEH
Part No.:
CRCW2512130RFKEH
Datasheet:
CRCW2512130RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 130 OHM 1% 1W 2512