Vishay Dale CRCW2512133KFKEH
CRCW2512133KFKEH
Part No.:
CRCW2512133KFKEH
Datasheet:
CRCW2512133KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 133K OHM 1% 1W 2512