Vishay Dale CRCW2512137KFKEG
CRCW2512137KFKEG
Part No.:
CRCW2512137KFKEG
Datasheet:
CRCW2512137KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 137K OHM 1% 1W 2512