Vishay Dale CRCW2512137RFKEG
CRCW2512137RFKEG
Part No.:
CRCW2512137RFKEG
Datasheet:
CRCW2512137RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 137 OHM 1% 1W 2512