Vishay Dale CRCW251213K7FKEG
CRCW251213K7FKEG
Part No.:
CRCW251213K7FKEG
Datasheet:
CRCW251213K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 13.7K OHM 1% 1W 2512