Vishay Dale CRCW251213K7FKEH
CRCW251213K7FKEH
Part No.:
CRCW251213K7FKEH
Datasheet:
CRCW251213K7FKEH.pdf
Description:
RES SMD 13.7K OHM 1% 1W 2512