Vishay Dale CRCW251213R0FKEG
CRCW251213R0FKEG
Part No.:
CRCW251213R0FKEG
Datasheet:
CRCW251213R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 13 OHM 1% 1W 2512