Vishay Dale CRCW251213R7FKEG
CRCW251213R7FKEG
Part No.:
CRCW251213R7FKEG
Datasheet:
CRCW251213R7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 13.7 OHM 1% 1W 2512