Vishay Dale CRCW2512143KFKEG
CRCW2512143KFKEG
Part No.:
CRCW2512143KFKEG
Datasheet:
CRCW2512143KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 143K OHM 1% 1W 2512