Vishay Dale CRCW2512143RFKEG
CRCW2512143RFKEG
Part No.:
CRCW2512143RFKEG
Datasheet:
CRCW2512143RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 143 OHM 1% 1W 2512