Vishay Dale CRCW251214K0FKEG
CRCW251214K0FKEG
Part No.:
CRCW251214K0FKEG
Datasheet:
CRCW251214K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 14K OHM 1% 1W 2512