Vishay Dale CRCW251214K3FKEG
CRCW251214K3FKEG
Part No.:
CRCW251214K3FKEG
Datasheet:
CRCW251214K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 14.3K OHM 1% 1W 2512