Vishay Dale CRCW251214R3FKEG
CRCW251214R3FKEG
Part No.:
CRCW251214R3FKEG
Datasheet:
CRCW251214R3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 14.3 OHM 1% 1W 2512