Vishay Dale CRCW2512150KFKEH
CRCW2512150KFKEH
Part No.:
CRCW2512150KFKEH
Datasheet:
CRCW2512150KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 150K OHM 1% 1W 2512