Vishay Dale CRCW2512150RFKEH
CRCW2512150RFKEH
Part No.:
CRCW2512150RFKEH
Datasheet:
CRCW2512150RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 150 OHM 1% 1W 2512