Vishay Dale CRCW2512154KFKEG
CRCW2512154KFKEG
Part No.:
CRCW2512154KFKEG
Datasheet:
CRCW2512154KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 154K OHM 1% 1W 2512