Vishay Dale CRCW2512158KFKEG
CRCW2512158KFKEG
Part No.:
CRCW2512158KFKEG
Datasheet:
CRCW2512158KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 158K OHM 1% 1W 2512