Vishay Dale CRCW2512158RFKEG
CRCW2512158RFKEG
Part No.:
CRCW2512158RFKEG
Datasheet:
CRCW2512158RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 158 OHM 1% 1W 2512