Vishay Dale CRCW251215K0FKEH
CRCW251215K0FKEH
Part No.:
CRCW251215K0FKEH
Datasheet:
CRCW251215K0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 15K OHM 1% 1W 2512