Vishay Dale CRCW251215K4FKEG
CRCW251215K4FKEG
Part No.:
CRCW251215K4FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251215K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 15.4K OHM 1% 1W 2512