Vishay Dale CRCW251215K8FKEG
CRCW251215K8FKEG
Part No.:
CRCW251215K8FKEG
Datasheet:
CRCW251215K8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 15.8K OHM 1% 1W 2512