Vishay Dale CRCW251215R0FKEH
CRCW251215R0FKEH
Part No.:
CRCW251215R0FKEH
Datasheet:
CRCW251215R0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 15 OHM 1% 1W 2512