Vishay Dale CRCW251215R4FKEG
CRCW251215R4FKEG
Part No.:
CRCW251215R4FKEG
Datasheet:
CRCW251215R4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 15.4 OHM 1% 1W 2512