Vishay Dale CRCW251215R8FKEG
CRCW251215R8FKEG
Part No.:
CRCW251215R8FKEG
Datasheet:
CRCW251215R8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 15.8 OHM 1% 1W 2512