Vishay Dale CRCW2512160KFKEG
CRCW2512160KFKEG
Part No.:
CRCW2512160KFKEG
Datasheet:
CRCW2512160KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 160K OHM 1% 1W 2512