Vishay Dale CRCW2512160RFKEG
CRCW2512160RFKEG
Part No.:
CRCW2512160RFKEG
Datasheet:
CRCW2512160RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 160 OHM 1% 1W 2512