Vishay Dale CRCW2512165KFKEG
CRCW2512165KFKEG
Part No.:
CRCW2512165KFKEG
Datasheet:
CRCW2512165KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 165K OHM 1% 1W 2512