Vishay Dale CRCW2512165RFKEG
CRCW2512165RFKEG
Part No.:
CRCW2512165RFKEG
Datasheet:
CRCW2512165RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 165 OHM 1% 1W 2512