Vishay Dale CRCW2512169RFKEH
CRCW2512169RFKEH
Part No.:
CRCW2512169RFKEH
Datasheet:
CRCW2512169RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 169 OHM 1% 1W 2512