Vishay Dale CRCW251216K0FKEG
CRCW251216K0FKEG
Part No.:
CRCW251216K0FKEG
Datasheet:
CRCW251216K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 16K OHM 1% 1W 2512