Vishay Dale CRCW251216K5FKEG
CRCW251216K5FKEG
Part No.:
CRCW251216K5FKEG
Datasheet:
CRCW251216K5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 16.5K OHM 1% 1W 2512