Vishay Dale CRCW251216K9FKEH
CRCW251216K9FKEH
Part No.:
CRCW251216K9FKEH
Datasheet:
CRCW251216K9FKEH.pdf
Description:
RES SMD 16.9K OHM 1% 1W 2512